NE KADAR KARGO ÜCRETİ ÖDERİM?
           150 TL ve üzerinde yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.  150 TL’nin altındaki alışverişlerinizde ise seçtiğiniz kargo firmasına göre değişiklik gösterecektir. 


KARGOM ELİME NE ZAMAN ULAŞIR?

           Siparişiniz kargoya 1-7 iş gününde teslim edilir. Aras kargo aracılığıyla 1-5 iş günü içerisinde adresinize ulaşır. Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alın. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatın ilk iş gününde gerçekleşeceğini unutmayın.


SİPARİŞİMİ FARKLI BİR ADRESE GÖNDEREBİLİR MİYİM?

         Siparişinizi verirken farklı bir teslimat adresi belirtebilirsiniz. Siparişinizin teslim edilmesi için belirleyeceğiniz adres, ev adresi, iş adresiniz ya da bir arkadaşınızın adresi olabilir. Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.


TESLİMAT SIRASINDA EVDE YOKSAM PAKETİMİ BAŞKASI ALABİLİR Mİ? KİMSE YOKSA NE YAPILMALI?

         Adresinize teslimatlar da paketiniz size ve yalnızca birinci dereceden yakınlarınıza teslim edilebilir. Kimlik ibrazı istenecektir ve soyadı tutarlılığı gerekmektedir. Teslimat adresinde paketinizi alan kişinin imzası istenecektir. Eğer adreste kimse yoksa kurye tekrar size ulaşmayı deneyecektir. 

 


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR